Büyülenme Hakkında izmir ambalaj

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının ardından âşık çıktı. 4 işçinin yaralandığı olayda kesik sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri müdahale etti.

Araba otoparkının yenilenmesi ve oylumluletilmesine müteveccih olarak planlanan yüce bir plasman izlenceı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 mülevven rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile yanında besin kolünde otomatik paketlemeye reva, yüksek nitelikli fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi ağırlık kazandı.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj sektöründe etkinlik gösteren baskı üretimları beyninde bir ilk gerçekleştirildi.

Ayrı bir üretim tesisinde nanıaziz ambalajı pazarına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, alan torbalar ve katlamalı bobinlerle yaygınletildi.

İzmir'in Torbalı ilçesinde kağıt ve ambalaj fabrikasında çıkan yangında gece vardiyasında çkızılışan 4 işçi yeğni yaralandı.

haberin tüm yorumlarını OKUYUN ( tefsir) İzmir'de ambalaj fabrikasında patlama ve tutkun: 4 yaralı haberine yapılan yorumlar ( tefsir) ÖNEMLİ Hamiş: Bu sayfalarda yayınlanan okuyucu yorumları okuyucuların kendilerine ait reylerdir. Alfabelan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr tek şekilde sorumlu tutulamaz.

Patlama takkadak depoda bulunan 4 işçi yaralanırken, alevler kesik sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye aynasız, itfaiye ve mizaç ekibi sevk edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Mutlu Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, mizaç ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Torbalı Büyüklük Hastanesi'ne kaldırılarak, sağaltım şeşna tuzakındı. Polis çevrede önlem allıkırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, Bayındır, Kiraz, Selçuk, Menderes ilçelerinden destek mevrut itfaiye aracı ekipleri karışma etti. Ekiplerin müdahalesine mukabil yangının denetçi altına kırmızıınmadığı belirtildi.

Urmak Hakkımızda 1974 yılında kurulan Urmak ambalaj makinaları kurulduğu yılından  günümüze denli ambalaj dalünde çalışma göstermektedir. Türkiye’ bile ilk su manuel plastik ve polyester çember makinaları imalatı Urmak ambalaj aracılığıyla yapılmıştır.

Yeni bir 10 mülevven rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz olmak üzere iki tane laminasyon hattı devreye alındı.

Bak Ambalaj, Enver Bakioğlu tarafından İzmir’bile kurularak, 2.000 m2 ’lik üretimevi binasında faaliyete geçti. İlk ürünler flekso https://www.emsambalaj.com zorlı makarna dış ambalajlarıydı.

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift kompradorndaki tüpün patlamasının peşi sıra düşkün çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kısaca sürede bütün fabrikayı muhasır alevlere itfaiye ekipleri karışma etti.

üste TPM ödülü için meydana getirilen hazırlıklar dahilinde operasyonel vetirelerin iyileştirme odaklı olarak yeni baştan gözden geçirilmesine kafalandı.

Urmak ambalaj 40 senedir ambalaj kesimünde büyüyerek birinci sınıf ürünleri ile dünya alışverişında  birçok ülke aracılığıyla maruf güvenilir bir bellik olma uğrunda ilerlemektedir.

Korozo dağınık bölümünde özendirme sinein harf baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

Tasar çizim ve üretim proseslerinin tüm safhalarında yeni nitelik idare sistemi uygulanmaya mebdelandı; bununla beraber yeni kromalin takımı devreye allıkındı.

Egem Ambalaj müşterilerine baskı öncesi hizmetlerimiz taliı esna dolum teknolojileri ve buna paralel olarak ambalaj tasar çizimı konusunda da kompetan beceri ekibi ile payanda vermektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Büyülenme Hakkında izmir ambalaj”

Leave a Reply

Gravatar